W minioną sobotę 7 osobowa reprezentacja Gkk Yoshitaka Dojo brała udział w III Pucharze Krainy i Pałuk w Karate WKF na zawody dotarło 21 klubów z całej Polski uczestniczyło 380 zawodników. Nasi zawodnicy zdobyli dwa medale złoty Andrzej Rożak (młodzik) i brązowy r.2003 Dorota Suborska są to medaliści w kategorii wysokich stopni uczniowskich którzy pokazali swój profesjonalizm w konkurencjach kata .Ale i pierwsze doświadczenia na zawodach zdobyli nasi zawodnicy z gr.początkującej białe pasy którzy mimo nie zdobycia medali wykonywali ładnie formy kata Nadia Winkiel z Martą Schmid kategoria dziewczynek 8,9 lat oraz Eryk Kujawski i Patryk Majewski kategoria 12,13 latków gdzie Patryk miał szansę na pierwszych swoich zawodach walczyć o III miejsce w swojej kategorii zajął 4 miejsce.W w/w kategorii chłopców startował też Mikołaj Koszela który odpadł w eliminacjach.Zawody były kolejnym sprawdzianem swych umiejętności naszych zawodników organizator klub Yamabushi zapewnił wszystkim startującym wspaniałą zabawę i pełen profesjonalizm organizacyjny .